Novosti

Ocena korisnika:  0 / 5

Zvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivnaZvezda neaktivna

Jadranovi mlađi kadeti ubjedljivo osvojili prvi dio takmičenja “Olimpijske Nade”

Mlađi kadeti Jadrana Carine ostvarili su savršene rezultate na prvom dijelu takmičenja „Olimpijske Nade“, koji su i osvojili, vođeni trenerima Dušanom Ivanovskim i Srđanom Lazarevićem.
Opširnije...

"Olimpijske Nade": Kadetima Jadrana prvo mjesto

Kadetska vaterpolo ekipa Jadrana Carne osvojila je prvi dio takmičenja “Olimpijske Nade“, koje je održano u Herceg Novom na bazenu Instituta Igalo.

Jadran domaćin turnira “Olimpijske Nade” za kadete

Hercegnovski Jadran Carine domaćin je takmičenja “Olimpijske Nade“ za kadete, vaterpoliste 2006. godište i mlađe.

„Olimpijske Nade“: Najmlađi Jadranaši osvajači prvog dijela turnira, juniorima bronza

Vaterpolisti Jadrana Carine 2008. godište i mlađi osvajači su prvog dijela turnira „Olimpijske Nade“ čiji domaćin je bila Korčula, dok su Jadranaši 2002. godište i mlađi takmičenje u Dubrovniku završili trećeplasirani sa bronzanim medaljama.

“Cedevita mini Kup”: Zlato Jadranašima, nesavladivi drugu godinu zaredom

Vaterpolisti Jadrana Carine, 2007. godište i mlađi, drugu godinu zaredom osvajači su “Cedevita mini Kupa” čiji domaćin je Korčula.